Surtaş Petrol ve Otogaz

Surtaş; yönetimdeki profesyonel kadrosu, nitelikli iş gücü ve geniş vizyonu ile akaryakıt istasyonu işletmeciliğinde bir marka olmuştur.

Surtas Petrol ve Otogaz Sivas - Erzincan Karayolu, Tedaş Karşısında bulunan istasyonumuzda 3 adet akaryakıt ve 1 adet 4 tabancalı LPG pompası ile sizlere kaliteli hizmet verilmektedir.
İstasyonumuzda, Surtaş AVANTAJ KART kullanılmakta olup, müşterilerimiz; aldıkları akaryakıt veya otogaz alımları karşılığında, otomatik olarak puanları yazılmakta, kazandıkları puanları, EPDK kararı gereğince hizmet olarak yıkamada ve süpürgede kullanabilmekte, finansal destek bakımından ise kullandığı yakıt türünden bedelsiz yakıt alabilmektedir.
İstasyonumuzda ücretsiz otomatik yıkama işlemi yapılmakta, ayrıca 1 Tl karşılığında veya Surtaş Avantaj Kart kullanılarak araç içi süpürge hizmeti de verilmektedir.Surtaş Market

İstasyonumuzda market hizmeti 24 süreyle verilmektedir. Marketimizde yiyecek, içeçek, madeni yağ ve grupları ile oto aksesuar parçaları da bulunmaktadır.

İstasyonumuzda, 7/24 saat kesintisiz market hizmeti verilmektedir. Amadeni yağ grubu, antifiriz, oto aksesuar ve temizlik ürünlerine ek olarak gıda grubu da yer almaktadır. Mevsime bağlı dondurma, su ve sigaranın uygun fiyata marketimizden satışı yapılmaktadır.Yaygın kullanılan cep telefonlarının şarj makinesini bulunduran marketimizde, çikolata vb. ürünlere de yer verilmektedir.

 

,