Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Profesyonel yaklaşım

Surtaş; yönetimdeki profesyonel kadrosu, nitelikli iş gücü ve geniş vizyonu ile akaryakıt istasyonu işletmeciliğinde bir marka olmuştur.

Surtaş; Müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılayacak, çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, kuvvetli bir takım ruhu ve iş ortamı içerisinde, şirketimizin beklentileri karşılanırken, aynı zamanda ülke ekonomisine de katkıda bulunacak, müşterilerimizle kalite odaklı hizmet ve müşteri duyarlılığı prensipleri çerçevesinde bütünleşen, hizmet ve işletmecilik anlayışımızı çağın yenilikleri ile güncel tutan profesyonel bir yönetim anlayışına sahiptir.

Surtaş Avantaj Kart

Avantaj Kart sahipleri, hizmet ve finansal promosyonlar bakımından henüz kartı olmayan müşterilerimize göre daha avantajlı durumdadırlar.

Surtaş Petrol Toptancılar, Surtaş Petrol Çevre Yolu ve Şafak Petrol istasyonlarında geçerli olan AVANTAJ KART kazandırmaya devam ediyor. Akaryakıt alırken kullandığınızda, pompalar üzerinde bulunan ekrandan anında puanınızı görüyor ve aldığınız yakıta karşılık gelen puan otomatik olarak sisteme kaydediliyor. Ayrıca, bu kartla aracınızın içini temizlemek için OTO SPÜRGEDEN yararlanıyor, OTO YIKAMADA kullanabiliyorsunuz. İstasyonlarımızdan her hangi birinden yakıt alıp bir diğerinden hizmet ve finansal destek promosyonlarını alabiliyorsunuz.
GeniŞ Bilgi