Oto Otomasyon

Avantaj Kart sahipleri, hizmet ve finansal promosyonlar bakımından henüz kartı olmayan müşterilerimize göre daha avantajlı durumdadırlar.

Surtaş Petrol Toptancılar, Surtaş Petrol Çevre Yolu ve Şafak Petrol istasyonlarında geçerli olan AVANTAJ KART kazandırmaya devam ediyor. Akaryakıt alırken kullandığınızda, pompalar üzerinde bulunan ekrandan anında puanınızı görüyor ve aldığınız yakıta karşılık gelen puan otomatik olarak sisteme kaydediliyor. Ayrıca, bu kartla aracınızın içini temizlemek için OTO SPÜRGEDEN yararlanıyor, OTO YIKAMADA kullanabiliyorsunuz. İstasyonlarımızdan her hangi birinden yakıt alıp bir diğerinden hizmet ve finansal destek promosyonlarını alabiliyorsunuz.

Oto Yıkamatik

İstasyonlarımızın herhangi birinde o istasyona özel olarak yürütülen kampanyalardan yaralanmak için AVANTAJ KART sahibi olmak gerekmektedir.

Surtaş Petrol Toptancılar Şubesindede bulunan Oto Yıkamatik 7/24 saat hizmet vermeltedir. Bünyesinde 2 adet vakumlu oto spürge, 2 adet basınçlı yıkama ve 1 adet köpük makinesi bulunmaktadır.

Madeni para ile çalışmakla birlikte, makineler üzerinde bulunan kart okuyuculardan Avantaj Kart geçirilmesiyle puan ile de çalışmaktadır.

Oto Yıkamatik sahası içerisinde gölgede kurulama alanı, genel temilik alanı, gerektiğinde küçük bakımların yapıldığı alan bulunmaktadır. Müşterilerimiz, oto yıkama esnasında gereksinimlerini Surtaş Petroldan sağlamakta, araç bakım ve LPG ayarı için Surtaş LPG dönüşüm biriminden destek almaktadırlar.

Araçların temizliği, köpüklenemsi ve basınçlı yıkama işlemleri self servis olup, nöbetci personelden cihazların çalıştırılması ile ilgili yardım alınmakta, müşterilerimiz gönül rahatlığı içinde araçlarının bakımlarını kendileri yapmaktadırlar.