Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kalite politikası

Surtaş; yönetimdeki profesyonel kadrosu, nitelikli iş gücü ve geniş vizyonu ile akaryakıt istasyonu işletmeciliğinde bir marka olmuştur.

Surtaş A.Ş.. Kalite Politikası

Tüm çalışanlarımız, şubelerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte temel ilkemiz; müşterilerimizin belirlenmiş ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan ürünlerimizi ve hizmeti; kalite yönetim sistemini kullanarak sağlık, emniyet, güvenlik ve çevre standardlarında; sürekli, tam ve zamanında sağlamaktır.

İş süreç ve faaliyetlerimizdeki etkinliğin sürekli gelişimi ve müşteri memnuniyetinin temini; Genel İş İlkelerimizde ve özümüzde yer alan dürüstlük, ahlaki doğruluk ve insana saygı değerlerimiz temeli üzerine kurulmuştur. Bu değerlerle birlikte; güven, açıklık, takım ruhu, profesyonellik, ve yaptığı işten gurur duyma duygusunun desteklenmesi Şirketimiz için temel öneme sahiptir.

Şirketimiz Çalışanlarının Kalite Yönetim Sistemi ve sistem performansının geliştirilmesi konularında bilgi birikimlerinin arttırılması, iş süreçlerimizin etkin yönetimi ve hedeflerimizin gerçekleştirilmesi amacıyla organizasyonumuzun her seviyesinde, personel eğitimine devam edilecektir ve etkin Kalite Yönetimi'nin sağlanması için gerekli personel, tesis ve kaynaklar kullanıma hazır tutulacaktır.

Surtaş A.Ş. & Şafak Petrol Ltd.Şti. olarak; ortakların, çalışanların, müşterilerin ve içinde faaliyette bulunduğumuz toplumun güvenini sağlamanın ve bu güveni korumanın; büyüme ve başarımızın devamlılığı için vazgeçilmez bir öneme sahip olduğuna inanmaktayız. Bu güveni hak etmek için, ilkelerimizde belirlenen standardlara uygun davranmaya kararlıyız.

Vizyon ve Misyon

Surtaş, Akaryakıt ve Otogaz isatasyonlarında vizyon ve misyonuna ulaşmak için kalite politikası çerçevesinde 24 saat satış yapmaktadır.

Vizyonumuz
Kişilere ve topluma saygılı olmak,
Kalite kurallarına tam uymak ve takipçisi olmak,
Kanunlara, müşterilerimize, toplum ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı tam olarak yerine getirmek ve
Gelişmiş Teknolojiyi Kullanan eğitimli personel ile tek seferde doğru hizmet vererek;
Mutlu Müşteriler edinmektir...

Misyonumuz
Müşterilerimize, kalitesi kabul görmüş standardizasyonu sağlanmış ürünlerde; akaryakıt sektöründe yenilikçi ve güvenilir yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmaktır.