Surtaş Avantaj Kart

Avantaj Kart sahipleri, hizmet ve finansal promosyonlar bakımından henüz kartı olmayan müşterilerimize göre daha avantajlı durumdadırlar.

Surtaş Petrol Toptancılar, Surtaş Petrol Çevre Yolu ve Şafak Petrol istasyonlarında geçerli olan AVANTAJ KART kazandırmaya devam ediyor. Akaryakıt alırken kullandığınızda, pompalar üzerinde bulunan ekrandan anında puanınızı görüyor ve aldığınız yakıta karşılık gelen puan otomatik olarak sisteme kaydediliyor. Ayrıca, bu kartla aracınızın içini temizlemek için OTO SPÜRGEDEN yararlanıyor, OTO YIKAMADA kullanabiliyorsunuz. İstasyonlarımızdan her hangi birinden yakıt alıp bir diğerinden hizmet ve finansal destek promosyonlarını alabiliyorsunuz.

Avantaj Kart'ın Kullanımı

İstasyonlarımızın herhangi birinde o istasyona özel olarak yürütülen kampanyalardan yaralanmak için AVANTAJ KART sahibi olmak gerekmektedir.

Avantaj Kart sahipleri, akaryakıt alımı sırasında pompalar üzerinde bulunan kart okuyuculardan görevliler veya kendileri tarafından avantaj kart okutulduğunda, pompalar üzerinde bulunan küçük ekranlardan o ana kadar birikmiş puanlarını görmektedirler. Bu işlem aynı zamanda o an aldıkları yakıta karşılık gelen puanın da ikinci bir işleme gerek kalmadan sisteme işlenmesini sağlamaktadır. Bu bakımdan siz değerli müşterilerimizin Avantaj Kartlarını sürekli yanlarında bulundurması oldukça önemlidir. Sisteme sonradan kayıt mümkün olmamaktadır.

Avantaj kart kayıt işlemlerinde kişisel bilgilerinizin doğruluğu müşterilerimiz açısından oldukça önemlidir. Diğer taraftan bu bilgilerin güncellenmesi de müşterilerimizin yararına olmaktadır. Kayıp, çalıntı gibi beklenmeyen durumlarda bu bilgiler müşterimize yardımcı olmak bakımından gereklidir.

Avantaj kart ile toplanan puanların kullanım süresi sınırlı değildir. Entegrasyon içinde yer alan istasyonlarımızdan herhangi birinden puan kullanmak mümkün olmaktadır.

İstasyonlarımızda bulunan otomatik OTO YIKAMA Avantaj Kart ile çalışmaktadır. Kart sahiplerinin kartlarını yanlarında bulundurmaları bu hizmetten yararlanmaları bakımından oldukça önemlidir. Oto yıkama için kartlarını kullanan müşterilerimiz burada bulunan ekrandan da puanlarını görebilmektedirler. Benzer şekilde istasyonlarımızda ki OTO SÜPÜRGE hem para ve hem de puan kullanarak hizmet vermektedir. Oto süpürge kart ile açıldığında o ana kadar olan puanlarını üzerinde bulunan ekrandan izlemek mümkün olmaktadır.

Bu karta sahip şirket sahipleri, araçlarının akaryakıt alımlarını istediklerinde takip edebilmektedirler..

Surtaş Avantaj Kart sahipleri, hizmet ve finansal promosyonlar bakımından henüz kartı olmayan müşterilerimize göre daha avantajlı durumdadırlar.

Puanlarınıza karşılık gelen finansal destek promosyonlarını istasyonlarımızın herhangi birinden öğrenebilir, puanlarınızı bedelsiz yakıt alımında, süpürge ve yıkamada kullanabilirsiniz.

Surtaş Avantaj Kart Kullanmak avantajlıdır...
 
İstasyonlarımız gerek sizin ve gerekse işletmenin güvenliği açısından 24 saat süreyle güvenlik kamerası ile izlenmektedir.