Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Politikamız

Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız.

Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız. Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini arttırır geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi bir kuruluşuz. Uluslar arası standartlarda ürün ve hizmeti sunan referans bir kurumuz. Giderek artan kalite hizmet anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altında tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız .

Yeteneklerimiz

İnşaat ve Taahhüt alanında 20 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Konut siteleri üretiminde Turgutresi/Bodrum'da son 5 yılda 5 proje tamamlamış bulunmaktayız.

Çağdaş ve estetik çevreye uyumlu proje üreten mimar kadrosuyla birlikte kalite ve güven faktörleriyle donanımlı uygulama ekibine sahip bulunmaktayız.

Surtaş İnşaat, profesyonel çalışanlarıyla oluşturduğu kurumsal kimliğiyle "yaşam sanatı" olarak yorumladığı konut sektörüne odaklı faaliyetlerini öncelikli olarak benimsemektedir.

Neredeyiz?

Merkezi Sivas'ta olan firmamız, 20 yıllık çalışma süreci içinde Türkiye'nin bir çok yerinde çalışmalar yapmış olup, inşaat alanında son çalışmalarını Turgutreis/BODRUM'da sürdürmektedir..